realh2banner-1.jpg

RealH2 je revolučním produktem obsahujícím Molekulární Vodík®, jehož aktivní molekuly plynného vodíku jsou přichyceny v speciálně navržené potravinářské biopolymetrické matrici a jako takové jsou stabilní ve formě tablet. Tato speciální forma je registrována jako produkt RealH2 vodíkové tablety vhodné ke konzumaci, které umožňují postupné uvolňování vodíku během trávení (pomalé uvolňování), což umožňuje kompletní využití této prospěšné molekuly.

Tablety RealH2 jsou potravinovým doplňkem stravy určeným pro zvýšení odolnosti našeho těla proti stresu, k uvolnění po fyzické a duševní námaze, zlepšení celkové kondice, zpomalení procesu stárnutí a mají pozitivní vliv na pokožku, především pro starší lidi.

O VYNÁLEZCI – PROF. DUŠAN MILJKOVIC, Ph.D

VĚDEC S VÍCE NEŽ 50ti LETOU ZKUŠENOSTÍ VE VÝZKUMU BIOLOGICKÉ CHEMIE VYNÁLEZCE 30ti UZNANÝCH PATENTŮ (V USA I CELOSVĚTOVĚ).

Opakovaně bylo prokázáno, že oxidační stres má velmi nepříznivý vliv na lidské zdraví a vitalitu, neboť narušuje některé životně důležité funkce buněk a je jednou z hlavních příčin negativních zdravotních faktorů známých jako zánět.

Frekvence oxidačního stresu je překvapivá; tuto skutečnost potvrdili mnozí vědečtí výzkumníci, kteří dospěli k závěru, že více než 100 běžných onemocnění má jako primární nebo sekundární příčinu oxidační stres. Oxidační stres se také negativně podílí na nepříznivých biologických vlivech v rostlinné i zvířecí říši.

Na základě dlouhé a úspěšné vědecké kariéry profesora Miljkovice vám můžeme jím vyvinuté a patentované vodíkové antioxidační produkty vřele doporučit.

Profesor Miljkovic strávil posledních 20 let (jako vědec a vynálezce) zkoumáním nových silných antioxidantů. Snažil se najít “ideální” antioxidant, který nevytváří volnou radikálovou řetězovou reakci, ale který blokuje škodlivé volné radikály v jediném kroku – přeměnou
volného radikálu na stabilní redukční produkt. Jednoduše řečeno, přeměna škodlivých radikálů aktivního kyslíku na molekuly vody.

Před rokem našel správnou kombinaci přísad, aby vytvořil silný antioxidační systém (založený na “aktivní vodíkové molekule”).