O nás

Společnost H2 World Health & Beauty Company s.r.o. je dceřinou společností irské firmy The Molecular Hydrogen Company Ltd.

Společnost The Molecular Hydrogen Company Ltd. se sídlem v Irsku byla založena Davidem Maršálkem, aby se stala lídrem na evropském trhu s Molekulárním Vodíkem®.

Cílem společnosti je prohloubení znalostí v této oblasti a přinést běžnému spotřebiteli, ale i odborné veřejnosti, špičkové produkty z celého světa a zvýšit povědomí o zdravotních výhodách Molekulárního Vodíku® a jeho pozitivních účincích.

Nabízíme vám celou řadu nadčasových a inovativních produktů založených na bázi Molekulárního Vodíku® od našich exkluzivních dodavatelů z celého světa. Tyto produkty postupně uvádíme nejen na evropský trh.

Součástí našeho týmu jsou skuteční odborníci z různých zemí s dlouholetými znalostmi a zkušenostmi z oblasti vodíkové terapie, kteří jsou součástí mezinárodních odborných organizací. Naše nadčasové produkty jsou navrženy tak, aby fungovaly.

Naše společnost dováží a prodává pouze fungující produkty přímo od vynálezců a výrobců ze zahraničí a nepodílí se na padělání ani kopírování a vytváření nefunkčních lokálních napodobenin. U nás máte záruku kvality, jistotu bezpečnosti, ale i podpory světových odborníků.

David Maršálek

Generální Ředitel & Zakladatel

The Molecular Hydrogen Company Ltd.
H2 World Health & Beauty Company s.r.o.

David disponuje rozsáhlými zkušenostmi v mezinárodním obchodě, více než 7 let v oblasti Molekulárního Vodíku® a doplňků stravy. Je obklopen řadou odborníků na mezinárodní úrovni, kteří se v oblasti Molekulárního Vodíku® pohybují již řadu let. Od svých 13-ti let David
prošel různými pracovními pozicemi, získal potřebné zkušenosti a podařilo se mu také procestovat velký kus světa a vystudovat vysokou školu Dublin Business School – Managament & Marketing v irském Dublinu.

Jeho zaměření pro detail a nejlepší výsledky, stejně tak i neustálá snaha o inovativní přístup spojená s ohromující touhou pomáhat a naslouchat lidem, je predispozicí pro dosažení úspěchu.

David je týmový hráč, který se rád obklopuje nejen lidmi, kteří mají potenciál a zajímavé schopnosti, ale především lidmi, kteří mají touhu budovat a dokázat víc pro dobro a blaho všech! Díky jeho nezlomitelné odhodlanosti a nadstandardní podpoře kolegů z jeho klíčového týmu, bude společnost The Molecular Hydrogen Company Ltd. vedena k dosažení výjimečných výsledků.