O nás

Společnost H2 World Health & Beauty Company s.r.o., je řízena a zaštítěna irskou společností The Molecular Hydrogen Company Ltd.

The Molecular Hydrogen Company Ltd. (www.MHC.world) je lídrem Evropského trhu v oblasti Molekulárního Vodíku®®. Společnost byla založena panem Davidem Maršálkem se sídlem v Irsku a řídí společnosti se zaměřením na Molekulární Vodík®® ve Velké Británii, České republice a Maďarsku.

 

 

 

 

Náš směr

Hlavní náplní společnosti H2 World Health & Beauty Company s.r.o. je výzkum, vývoj a prodej nových produktů s  Molekulárním Vodíkem®® . Ve spolupráci s European Institute for Molecular Hydrogen Therapy (www.EIMHT.com) a dalšími světovými institucemi a univerzitami pracuje na rozšiřování povědomí o přínosech Molekulárního Vodíku®®, mimo jiné cestou mezinárodních konferencí, které organizujeme ve spolupráci s EIMHT.

Společnost H2 World Health & Beauty Company s.r.o. se tedy mimo obchodních aktivit zaměřuje také na prohloubení znalostí v oblasti Molekulárního Vodíku®®, zvyšuje povědomí o zdravotních výhodách a pozitivních účincích Molekulárního Vodíku®® a přináší zákazníkům kvalitní a unikátní produkty.

 

 

David Maršálek

Generální Ředitel & Zakladatel

David Maršálek vystudoval vysokou školu Dublin Business School – Managament & Marketing v irském Dublinu a již více jak 15 let se věnuje mezinárodnímu obchodu. Posledních 8 let se zabývá odvětvím Molekulárního Vodíku®®, kosmetiky a doplňků stravy. Spolupracuje s odborníky na mezinárodní úrovni, kteří se v oblasti Molekulárního Vodíku®® pohybují již řadu let.

Jeho zaměření pro detail a nejlepší výsledky, stejně tak i neustálá snaha o inovativní přístup spojená s ohromující touhou pomáhat a naslouchat lidem, je predispozicí pro dosažení úspěchu.