hydrogen-3

Zažijte sílu skutečného Molekulárního Vodíku® ze speciálně aktivované hořčíkové směsi

TI Z VÁS, KTEŘÍ SE ZAJÍMAJÍ O SLOŽENÍ PŘÍRODNÍCH POTRAVINOVÝCH A KOSMETICKÝCH DOPLŇKŮ VĚDÍ, ŽE ÚČINNOST JEDNOTLIVÝCH LÁTEK ZÁVISÍ NA JEJICH KVALITĚ, KONCENTRACI, A PŘEDEVŠÍM NA VSTŘEBATELNÉ FORMĚ OPTIMÁLNÍ PRO LIDSKÝ ORGANISMUS. HydroGEN POWER.

  • Produkt, který splňuje všechny tyto parametry pro efektivní účinek zdravého fungování lidského organismu je HydroGEN Power.
  • Hořčík je běžný prvek obsažený v mnoha potravinových doplňcích a kosmetických přípravcích.
  • Existuje ovšem více než 24 forem hořčíku se specifickými vlastnostmi s různou mírou vstřebatelnosti pro lidský organismus.

V současné době jednou z nejvhodnějších forem pro náš zdravý systém je nová unikátní redoxní směs aktivního hořčíku a dalších složek, speciálně navržená a sestavená tak, aby uvolňovala Molekulární Vodík® ve větší koncentraci. Tato směs obsažená v produktu HydroGEN Power spouští celou řadu zásadních pozitivních účinků na náš organismus, naše zdraví i krásu.

Tuto skutečnost dokumentují mnohé odborné články, studie a publikace prezentované na prestižních mezinárodně uznávaných webových stránkách, viz. www.ncbi.nlm.nih.gov,   www.sciencedirect.com , www.MolecularHydrogeninstitute.com, www.EIMHT.com

MOLEKULÁRNÍ VODÍK® JE SKVĚLÝM SILNÝM ANTIOXIDANTEM, který v našem těle odstraňuje škodlivé volné radikály, zejména kyslíkové, nitritové, peroxidové.

Volné radikály se tvoří v těle při procesu energie v buňkách a zároveň jsme vystaveni i jejich působení zvenčí, především díky našemu nezdravému životnímu stylu (mj. nezdravé potraviny, alkohol, kouření)

Zejména kyslíkové volné radikály obecně způsobují především stárnutí a degenerativní změny celého organismu. Pravidelným užíváním produktu HydroGEN Power, který z jedinečné redoxní směsi aktivního hořčíku a dalších látek dokáže uvolňovat pro naše tělo mimořádně důležitý nejsilnější selektivní antioxidant – Molekulární Vodík® – lze předcházet nežádoucím vlivům na náš organismus.

Předchůdcem aktivní redoxní směsi obsažené v našem produktu HydroGEN Power pro uvolňování Molekulárního Vodíku® je aktivní redoxní směs, kterou navrhl, a vytvořil Prof. Dušan Miljkovič, původem ze Srbska, (díky jeho objevům „Mekky výzkumu Molekulárního Vodíku®“), který nyní dlouhodobě žije v USA.

Prof. Dušan Miljkovič je mezinárodně uznávaným vědcem a vynálezcem v oblasti chemie s více než 50-ti letými zkušenostmi. Na objevu redoxní minerální směsi pro uvolňování vodíku pracoval více než 8 let. Zabývá se jak základním, tak i aplikovaným výzkumem: vytvořil více než 40 patentů, publikoval více než 200 vědeckých prací v mezinárodně ceněných prestižních časopisech a přednáší na mezinárodních sympoziích, konferencích a universitách po celém světě.

HydroGEN Power je novým nadčasovým produktem, který chrání naše buňky před škodlivým působením volných radikálů, navozuje rovnovážný stav organismu, dodává energii, zlepšuje zásobování jednotlivých buněk, tkání, orgánů a celého organismu kyslíkem a nutrienty, což jednoznačně vede ke zlepšení zdravotního stavu a celkové kondice a regenerace organismu a zpomalení stárnutí.

Upozornění: Tablety jsou určené pouze pro vnější použití do vody.